Aktualności

Serce

Antystresowe serce puka w gabinecie #drjaczun. Po wizycie weź je ze sobą!

Praca

Kto rano wstaje ten idzie pracować. Najpierw jednak odprowadza dzieci do przedszkola. Dziś na zewnątrz deszczowa pogoda, zimno, wietrznie. Dość ponuro. W moim gabinecie jednak sucho, ciepło i pachnie kawą. Zapraszam.

Znamię

Dzisiejszy post zawdzieczamy Pani Kindze. Pierwsze zdjęcie pokazuje znamię na brzuchu. Było to znamię bardzo kłopotliwe. Pani Kinga zasłaniała znamię przed słońcem plastrem dlatego widoczna jest biała obwódka. Zdjęcie numer 2 zaraz po zabiegu usunięcia zmiany z zachowanym marginesem. 3 przed zdjęciem szwów. 4 zaraz po zdjęciu szwów. Zdjęcie numer 5 pokazuje 10 dzień leczenia. Teraz czekamy na przebudowę blizny. Było warto? Myślę, że tak. Strach przed opalaniem minął.

Staruszka

Zdjęcie staruszki, które idealnie nadaje się na en wpis. Zobaczcie, zmarszki układają się w linie nazywane liniami Langera. Wycięcie niedoskonałości na skórze twarzy należy wykonywać w taki sposób aby blizna ukryta była w istniejącej zmarszczce lub w miejscu, w którym ona może się pojawić.

Urlop

Po pełnych zaangażowania chwilach w Gabinecie przyszedł czas na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Pozdrawiam i wracam po urlopie.

Rozerwany płatek ucha

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje strasznego pecha. Wypadek, który spowodował uszkodzenie płatka ucha i uniemożliwił Pacjentce na długie lata noszenie kolczyków. Zdjęcie po prawej stronie pokazuje efekt po 10 dniach od chirurgicznego leczenia.

Osocze bogatopłytkowe

Tak przebiega zabieg osocza bogatopłytkowego . Czy podczas zabiegu odczuwa się ból? Nie! To tylko tak strasznie wygląda. Zabieg jest wykonywany igłą, która jest wyjątkowo cieniutka. Ukłucie komara. Więcej na ten temat na stronie internetowej . Zapraszam.

Skleroterapia

Zabieg z zakresu chirurgii a dokładniej skleroterapia. Poprzez serię drobnych nakłuć wprowadza się do światła preparat, który powoduje obliterację naczyń inaczej mówiąc powoduje ich zamknięcie. Doskonałe efekty uzyskuje się po jednej wizycie, zdarza się jednak że i po kilku sesjach. Nogi stają się gładkie a szpecące naczynka znikają.